کلیپ موشن اهمیت مسأله خانواده در بیان رهبر انقلاب منتشر شد

کلیپ موشن بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در دیدار جمعی مداحان اهل بیت (ع) با موضوع اهمیت مسأله خانواده به همت فرهنگسرای خانواده منتشر شد. به‌گزارش خبرگزاری فارس، رهبر معظم انقلاب در دیدار (۱۳۹۷/۱۲/۰۷) با جمعی از مداحان اهل بیت (ع) فرمودند: «در این برهه‌ از زمان روی مسأله خانواده تکیه کنید، دشمن […]

اهمیت خانواده در بیان رهبری

کلیپ موشن بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در دیدار جمعی مداحان اهل بیت (ع) با موضوع اهمیت مسأله خانواده به همت فرهنگسرای خانواده منتشر شد.

به‌گزارش خبرگزاری فارس، رهبر معظم انقلاب در دیدار (۱۳۹۷/۱۲/۰۷) با جمعی از مداحان اهل بیت (ع) فرمودند: «در این برهه‌ از زمان روی مسأله خانواده تکیه کنید، دشمن نه دشمن ایران یا دشمن انقلاب؛ دشمن بشریّت تصمیم گرفته که نظام خانواده را در بین بشر از بین ببرد؛ خانواده سنّت الهی است.»

این کلیپ موشن با هدف ایجاد جامعه‌ای خانواده‌محور و تقویت و تحکیم خانواده و کارکردهای اصلی آن بر پایه الگوی اسلامی خانواده به‌عنوان مرکز نشو و نما و تربیت اسلامی فرزند و کانون آرامش‌بخش تهیه شده است.
با توجه به اهمیت نهاد «خانواده» در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی سیاست‌های کلی «خانواده» از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در شهریور سال ۱۳۹۵ به رؤسای قوای سه‌گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ شد.
علاقه مندان برای بهره مندی از برنامه یاد شده می توانند به صفحه مجازی این مرکز به نشانی Farhangsara_khanevade@ مراجعه کنند.
لینک دسترسی به کلیپ موشن: https://www.aparat.com/v/xZRCM