کلاهبرداری زن شیاد از داروخانه ها تحت عنوان بازرس وزارت بهداشت

به نقل از فارس، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری فردی خبر داد که در پوشش بازرس وزارت بهداشت از داروخانه ها کلاهبرداری می‌کرد. سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از دستگیری خانمی خبر داد که با ادعای اینکه بازرس وزرات بهداشت است از ۳ […]

کلاهبرداری یک میلیارد تومانی یک زن از سه داروخانه

به نقل از فارس، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری فردی خبر داد که در پوشش بازرس وزارت بهداشت از داروخانه ها کلاهبرداری می‌کرد.
سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از دستگیری خانمی خبر داد که با ادعای اینکه بازرس وزرات بهداشت است از ۳ داروخانه ۱۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.
سرهنگ موقوفه ای در تشریح جزئیات خبر فوق اظهارداشت: روز گذشته یکی از متصدیان داروخانه‌ای در محدوده خیابان ابوذر با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس و اعلام کرد که خانمی به محل داروخانه مراجعه کرده و مدعی است بازرس وزارت بهداشت است و قصد بازرسی از داروخانه را دارد ولی به بهانه های مختلف پیشنهاد پرداخت پول می دهد.
وی با بیان اینکه بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شد، ادامه داد: در بررسی های پلیسی مشخص شد که مدارک همراه این خانم جعلی بوده و بازرس وزارت بهداشت نیست.
رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: متهم برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری ابوذر منتقل شد و به ۳ فقره اخاذی به همین شیوه از متصدیان داروخانه ها اعتراف کرد.
سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه با تلاش پلیس هر سه مالباخته شناسایی شدند خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی کلاهبرداری ها را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند.
وی گفت: متهم با دستور قضائی برای کشف سایر جرایم مشابه در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.