چطور به کودکان پذیرش ماسک را آموزش دهیم؟

۲ جلد دیگر از مجموعه‌ «من و اژدها» اثر «استیو هرمن» با ترجمه‌ اکرم کرمی منتشر شد. به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، ۲ جلد دیگر از مجموعه‌ «من و اژدها» اثر «استیو هرمن» با ترجمه‌ اکرم کرمی منتشر شد. بی تردید رشد سالم و موفقیت فرزندانمان در دنیای پیچده کنونی در گرو […]

چطور به کودکان پذیرش ماسک را آموزش دهیم؟

۲ جلد دیگر از مجموعه‌ «من و اژدها» اثر «استیو هرمن» با ترجمه‌ اکرم کرمی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، ۲ جلد دیگر از مجموعه‌ «من و اژدها» اثر «استیو هرمن» با ترجمه‌ اکرم کرمی منتشر شد.
بی تردید رشد سالم و موفقیت فرزندانمان در دنیای پیچده کنونی در گرو مهارت‌های است که از همان کودکی باید فراگیرند. دیگوری دو اژدهای کوچک، در هر جلد از این مجموعه داستانی دارد که به یکی از مهارت‌های زندگی مربوط می‌شود. از آنجا که تصور داشتن یک اژدها به عنوان حیوان می‌تواند هیجان انگیز باشد، الگوبرداری از آن برای کودک راحت‌تر می‌شود. با این حال برای تاثیرگذاری هر چه بیشتر توصیه می‌شود که والدین با خواندن هر کتاب، داستان آن را بهانه‌ای برای طرح تجربه‌های شخصی خود قرار دهند و به کودک خود کمک کنند تا او هم نمونه‌های مشابهی از تجربه‌های خود را به یاد آورد و پیرامون آن با هم گفت و گو کنند تا از این رهگذر مهارت مربوطه در وجود کودک بهتر نهادینه شود.

«ماسک اژدهایی و مدرسه‌ مجازی» عناوین دو جلد جدید از این مجموعه است که به تازگی از سوی انتشارات قدیانی منتشر شده است در ماسک اژدهایی در قالب داستان و به صورت غیر مستقیم به بچه آموزش داده می‌شود که در این اوضاع کرونایی باید حتما بیرون از خانه ماسک داشته باشد و در مدرسه‌ مجازی به بچه آموزش می‌دهد با توجه به تعطیلی مدارس باید مدرسه را به خانه بیاورد و به صورت مجازی آموزش ببیند.
کتاب‌های بنفشه واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی قبلا ۱۳ جلد دیگر این مجموعه را با تصویرگری‌های جذاب و رنگی در نوبت اول چاپ منتشر کرده است. عناوین برخی از آنها: کنترل خشم، دست شویی رفتن، زندگی در لحظه، ورزش یوگا، قلدرهای مدرسه و جشن تولد است.
«ماسک اژدهایی و مدرسه‌ مجازی» در نوبت اول چاپ هر کدام با قیمت ۳۰۰۰۰ تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.