پاسخ به سوالات شرعی بانوان در حوزه کرونا و واکسیناسیون در حرم حضرت معصومه (س)

شفقنا- کارشناسان واحد پاسخگویی به پرسش‌های شرعی در امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها به پرسش‌های شرعی بانوان در حوزه کرونا و واکسیناسیون پاسخ می‌دهند. به گزارش شفقنا، کارشناسان واحد پاسخ گویی به پرسش‌های شرعی امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها پس از شیوع بیماری کرونا، اضافه […]

پاسخ به سوالات شرعی بانوان در حوزه کرونا و واکسیناسیون در حرم حضرت معصومه (س)

شفقنا- کارشناسان واحد پاسخگویی به پرسش‌های شرعی در امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها به پرسش‌های شرعی بانوان در حوزه کرونا و واکسیناسیون پاسخ می‌دهند.

به گزارش شفقنا، کارشناسان واحد پاسخ گویی به پرسش‌های شرعی امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها پس از شیوع بیماری کرونا، اضافه بر ارائه خدمات فرهنگی به زائران و مجاوران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها در بسترهای حضوری، در فضای مجازی و از طریق کانال مجازی «آستان مهر» نیز به پرسش‌های فقهی، اعتقادی و تصحیح قرائت نماز بانوان ایران اسلامی و بانوان دیگر کشورها پاسخ می‌دهند.

بانوان برای دریافت پاسخ پرسش‌های شرعی، اعتقادی و تصحیح قرائت نماز خود می‌توانند سوالات خود را به همراه نام مرجع تقلید به آیدی karimeh_370@ ارسال کنند.

کارشناسان واحد پاسخگویی به پرسش‌های شرعی با توجه به دغدغه‌مندی خانواده‌ها و قشر مذهبی جامعه در مورد بیماری کرونا و واکسیناسیون کرونایی به پرسش‌های شرعی بانوان در این زمینه نیز پاسخ می‌دهند.

برای نمونه کارشناسان واحد پاسخگویی، در جواب به این پرسش که «اگر طبق مقرارت زدن واکسن الزامی شود، تکلیف چیست؟» با نگاه به فرمایشات امام خامنه‌ای پاسخ داده‌اند «اگر حکومت اسلامی با ملاحظه مصالح عمومی کشور مقرراتی را اعلام کند، همه باید عمل کنند».

بانوان علاقه مند در سراسر کشور برای طرح پرسش‌های شرعی خود و اطلاع از برنامه‌های امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها می‌توانند در کانال آستان مهر به آدرس astanehmehr@ عضو شوند.