وام ۱۰۰ میلیون تومانی برای زنان سرپرست خانوار

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از برطرف شدن معضل ضامن برای وام کارآفرینی بانوان سرپرست خانوار تا ماه آینده خبر داد و گفت: صندوق ضمانت برای پشتیبانی از آن‌ها در فروردین ماه تصویب شده و از ماه آینده می‌توانند وام کارآفرینی تا سقف یکصد میلیون تومان دریافت کنند. به گزارش جهان بانو، […]

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از برطرف شدن معضل ضامن برای وام کارآفرینی بانوان سرپرست خانوار تا ماه آینده خبر داد و گفت: صندوق ضمانت برای پشتیبانی از آن‌ها در فروردین ماه تصویب شده و از ماه آینده می‌توانند وام کارآفرینی تا سقف یکصد میلیون تومان دریافت کنند.

به گزارش جهان بانو، انسیه خزعلی صبح امروز با حضور در کارگاه تولید لباس نسوز صنعتی، با اشاره به اینکه معاونت بانوان نقش ستادی دارد، اظهار داشت: سعی می‌کنیم تا جایی که امکان دارد قوانین را به نفع بانوان اصلاح کنیم و هر موردی که فکر می‌کنید در قسمت تسهیلات، حمایت‌های خاص به ویژه برای بانوان سرپرست خانوار یا خودسرپرست وجود دارد را به صورت کتبی ارائه دهید.

وی افزود: موضوع صندوق ضمانت تصویب شده و از ماه آینده اجرایی می‌شود و خانم‌های سرپرست از ماه آینده می‌توانند وام کارآفرینی تا سقف یکصد میلیون تومان دریافت کنند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه مراحل مختلف حمایتی از بانوان سرپرست خانواده در دست اقدام وجود دارد، گفت: این دسته از بانوان هم می‌توانند نظرات خود را در این زمینه به ما منتقل کنند تا اقدامات لازم صورت گیرد.