مخنث ها در چین ممنوع التصویر شدند. مردان زن نما دیگر جایی در تلویزیون چین ندارند

چین پخش تصاویر مردان زن‌نما و دارای زیبایی‌های زنانه را از تلویزیون این کشور ممنوع کرد.   دولت چین پخش تصاویر مردانی که چهره آنها با ظرافت و زیبایی زنانه آمیخته شده از تلویزیون دولتی این کشور ممنوع کرد.   به گزارش رویترز، قانونگذاران در پکن روز پنجشنبه اعلام کردند که از سرگرمی هایی که دارای «مواضع سیاسی نادرست» […]

مخنث ها در چین ممنوع التصویر شدند مردان زن نما دیگر جایی در تلویزیون چین ندارند

چین پخش تصاویر مردان زن‌نما و دارای زیبایی‌های زنانه را از تلویزیون این کشور ممنوع کرد.

 

دولت چین پخش تصاویر مردانی که چهره آنها با ظرافت و زیبایی زنانه آمیخته شده از تلویزیون دولتی این کشور ممنوع کرد.

 

به گزارش رویترز، قانونگذاران در پکن روز پنجشنبه اعلام کردند که از سرگرمی هایی که دارای «مواضع سیاسی نادرست» هستند، به عنوان بخشی از محدودیت های جدید برای پخش رسانه های چینی برای «فضای میهنی» طرفداران، از پخش در برنامه های تلویزیونی منع می شود.

 

آنها گفتند پیامشان شامل انتقاد از این است که صنعت بصری از تصویر مردانه «زنانه» به ضرر مردان چینی حمایت می کند.

 

نیویورک پست در این خصوص نوشت: اداره ملی رادیو و تلویزیون چین نیز قصد دارد تا ستارگان را تحت قانون جدید قرار دهد و این گونه سرمایه داران سرگرمی را تشویق به داوطلب شدن برای کمک به برنامه های رفاه عمومی کند.

 

فاکس‌نیوز با انتشار گزارشی در این خصوص ضمن اشاره به دستورالعمل تازه دولت چین آنرا بخشی از پروژه «جوانسازی ملی» معرفی کرد که به ادعای این رسانه‌ آمریکایی شی جین پینگ خواستار تحقق آن شده است.

 

در گزارش فاکس‌نیوز تصریح شده: دولت چین نمایش مردان زنسان را در تلویزیون ممنوع کرده و به پخش‌کنندگان رسانه‌ای تاکید کرده که «فرهنگ انقلابی» را ترویج کنند.

 

بخشنامه دولت همچنین از رسانه‌ها خواسته است تا تلاش خود را مصروف تقویت کنترل بر جامعه و بخش تجارت کنند تا از این راه بتوان شهروندان را به رعایت هنجارهای رسمی ترغیب کرد.

 

شی جین پینگ، رئیس جمهوری چین با اعمال سیاست‌هایی چون نظارت و کنترل بر عرصه‌های تجارت، آموزش، فرهنگ و دین آنچه «جوانسازی ملی» خوانده شده را در کشورش محقق کند.

 

بر اساس این گزارش شرکت‌ها و عموم مردم در چین برای حرکت در خط مشی تعیین شده توسط رئیس جمهوری با هدف دستیابی به یک چین قدرتمند‌تر و جامه‌ای سالم‌تر قرار دارند.

 

این کشور هفته قبل همچنین دسترسی کودکان به بازی‌های آنلاین به جهت مهار اعتیاد خردسالان به دنیای مجازی و گیم ها را محدود کرد.

 

بنابر گزارش فاکس‌نیوز مقامات رسمی چین نگرانند که ستاره‌های هنری و سرشناس این کشور متاثر از ظواهر جذاب و دخترانه برخی خوانندگان و بازیگران کره جنوبی و ژاپنی، مردان جوان کشورشان را به فاصله گرفتن از روحیات مردانه ترغیب کنند.

 

منبع: فارس