فاطمه قاسم پور برای پیگیری کردن مطالبات زنان به دختران تشکل های دانشجویی نامه نوشت

به گزارش جهان بانو فاطمه قاسم پور، رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی در نامه ای دانشجویان دختر عضو تشکل های دانشجویی را مخاطب قرار داد و اظهار کرد: شما دختران دانشجو می توانید صدای دختران را به گوش سیاست گذاران برسانید. وی در این نامه‌ خطاب به بانوان دانشجو که در تشکل های دانشجویی عضویت […]

فاطمه قاسم پور برای پیگیری کردن مطالبات زنان به دختران تشکل های دانشجویی نامه نوشت

به گزارش جهان بانو فاطمه قاسم پور، رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی در نامه ای دانشجویان دختر عضو تشکل های دانشجویی را مخاطب قرار داد و اظهار کرد: شما دختران دانشجو می توانید صدای دختران را به گوش سیاست گذاران برسانید.

وی در این نامه‌ خطاب به بانوان دانشجو که در تشکل های دانشجویی عضویت دارند، نوشت:

«به خواهران گرامی، دانشجویان عضو تشکل های دانشجویی

با سلام و تحیت

ضمن تبریک ویژه روز دانشجو به شما عزیزان. همان طور که خود به خوبی می دانید شما دانشجویان اثرگذاری اجتماعی فوق العاده ای دارید و می توانید به عنوان پیشران جریان هان اجتماعی در پیشبرد تحولات سیاسی و اثرگذاری بر عرصه خط مشی گذاری نقش آفرین باشید. کنش مسؤولانه، آگاهانه و دغدغه مندانه شما دختران دانشجو می تواند در حوزه مسائل زنان، اثر ژرف داشته باشد، صحبت های دغدغه مندانه ای که شما دختران عزیز در سال های اخیر در جلسات دیدار با رهبر معظم انقلاب مطرح کردید، نشان از هوشمندی و فراست دختران دانشجوی کنشگر است که در شناسایی اولویت ها و چالش ها دقیق و تیزبین هستند. در کنار آن، فعالیت های مختلف دانشجویی، نشست ها و رویدادهای ملی که در این سال ها به همت و تلاش و دغدغه شما خواهران عزیزم در موضوع زنان انجام گرفت، سبب شد مسائل زنان به ساحت گفت و گو وارد شده و اهمیت آن برای جامعه دانشجویی بیش از پیش روشن شود.

خواهران عزیزم! آنچه امروز در زمینه مسائل زنان واجد اهمیت است، توجه به اقشار گوناگون زنان و شنیدن صدای ایشان است و شما دختران دانشجو به خوبی می توانید حنجره ایی باشید که صدای ناشنیده دختران از مجرای آن به گوش سیاست گذاران برسد. فعالیت شما قطعاً یاری گر سیاست گذاران در مسیر شناسایی و حل مسائل دختران، استفاده از ظرفیت های عظیم اقشار مختلف زنان و رفع موانع موجود ساختاری از پیش پای ایشان است.

با تبریک مجدد این روز به شما دختران فعال دانشجو و تمامی دانشجویان، دست یاری به سوی شما دراز کرده و می خواهم که صدای دختران جوان باشید. ان شالله با یاری خداوند متعال و همراهی یکدیگر، مسیر صعب و شیرین رفع موانع و حل مسائل دختران جوان را طی کنیم».

منبع: مهر