سفره دل زنان عشایر برای معاون رئیس جمهور در امور زنان باز شد

 معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه مشکلات زنان عشایر را به صورت ویژه بررسی و پیگیری می‌کنیم گفت: ارائه تسهیلات به‌منظور بهبود زندگی و اشتغالزایی برای بانوان عشایر جزو برنامه‌های دولت است. به گزارش جهان بانو: انسیه خزعلی امروز و در جریان سفر هیات دولت به آذربایجان‌غربی، با بانوان عشایر […]

 معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه مشکلات زنان عشایر را به صورت ویژه بررسی و پیگیری می‌کنیم گفت: ارائه تسهیلات به‌منظور بهبود زندگی و اشتغالزایی برای بانوان عشایر جزو برنامه‌های دولت است.

به گزارش جهان بانو: انسیه خزعلی امروز و در جریان سفر هیات دولت به آذربایجان‌غربی، با بانوان عشایر و مرزنشین منطقه سیلوانا دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه برخی مشکلات زنان عشایر باید به صورت ویژه مورد بررسی قرار گیرد، اظهار داشت: ارائه تسهیلات به منظور بهبود زندگی و نیز اشتغالزایی برای بانوان عشایر جزو برنامه‌های دولت است.

وی افزود: نبود شرایط کافی برای عرضه محصولات تولیدی عشایر، کمبوهای مرتبط با حوزه دارو و درمان و نیز برخوردار نبودن از راه‌های مواصلاتی مناسب جزو مشکلات عمده در قسمت عشایرنشین است که به صورت ویژه بررسی و پیگیری می‌شود.

خزعلی، همچنین با حضور در بند زنان ندامتگاه زندان مرکزی ارومیه، از روند ساخت مهدکودک این قسمت و نیز فعالیت‌های اجرا شده ویژه بانوان بازدید کرد.

دیدار با زنان زندانی کارآفرین در زندان ارومیه و نیز دیدار با زنان کارگر از دیگر برنامه‌های معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده بود.