سرمربی تیم ملی هاکی زنان: می‌خواهیم روی سکو آسیا برویم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم هاکی زنان ایران گفت: هدف ‌هاکی زنان ایران این است در مسابقات قهرمانی آسیا روی سکو رفته و بتواند برای اولین بار در جمع سه تیم برتر قاره کهن قرار بگیرد. «نیلوفر عبدی» روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: سومین اردوی تیم هاکی زنان ایران برای شرکت در […]

تهران- ایرنا- سرمربی تیم هاکی زنان ایران گفت: هدف ‌هاکی زنان ایران این است در مسابقات قهرمانی آسیا روی سکو رفته و بتواند برای اولین بار در جمع سه تیم برتر قاره کهن قرار بگیرد. «نیلوفر عبدی» روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: سومین اردوی تیم هاکی زنان ایران برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به بهترین شکل ممکن و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد. وی افزود: در مرحله اول و دوم بازیکنان از نظر فاکتورهای جسمانی و فنی مورد ارزیابی قرار گرفتند و نظارت دقیقی به عملکرد بازیکنان داشتیم. سرمربی تیم ملی هاکی زنان ایران خاطرنشان کرد: چند اردوی دیگر برای تیم زنان ایران در نظر گرفته شده است وامیدواریم با برگزاری منظم اردوها تیم به آمادگی مطلوب جهت حضور در مسابقات برسد. عبدی تصریح کرد: ویروس کرونا کار ما را سخت کرده است اما فدراسیون تلاش کرد شرایط لازم را برای تیم هاکی زنان فراهم کند تا برای برگزاری مسابقات آسیایی به مقامی شایسته برسیم. وی تاکید کرد: هدف ‌هاکی زنان ایران این است در مسابقات قهرمانی آسیا روی سکو رفته و بتواند برای اولین بار در جمع سه تیم برتر قاره کهن قرار بگیرد. سرمربی تیم هاکی زنان ایران در پایان گفت: ما بازیکنان شایسته‌ای ر اختیار داریم که مستعد هستند و اگر به آنها بهای لازم داده شود حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

تهران- ایرنا- سرمربی تیم هاکی زنان ایران گفت: هدف ‌هاکی زنان ایران این است در مسابقات قهرمانی آسیا روی سکو رفته و بتواند برای اولین بار در جمع سه تیم برتر قاره کهن قرار بگیرد.

«نیلوفر عبدی» روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: سومین اردوی تیم هاکی زنان ایران برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به بهترین شکل ممکن و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

وی افزود: در مرحله اول و دوم بازیکنان از نظر فاکتورهای جسمانی و فنی مورد ارزیابی قرار گرفتند و نظارت دقیقی به عملکرد بازیکنان داشتیم.

سرمربی تیم ملی هاکی زنان ایران خاطرنشان کرد: چند اردوی دیگر برای تیم زنان ایران در نظر گرفته شده است وامیدواریم با برگزاری منظم اردوها  تیم  به آمادگی مطلوب جهت حضور در مسابقات برسد.

عبدی تصریح کرد: ویروس کرونا کار ما را سخت کرده است اما فدراسیون تلاش کرد شرایط لازم را برای تیم هاکی زنان فراهم کند تا برای برگزاری مسابقات آسیایی به مقامی شایسته برسیم.

وی تاکید کرد: هدف ‌هاکی زنان ایران این است در مسابقات قهرمانی آسیا روی سکو رفته و بتواند برای اولین بار در جمع سه تیم برتر قاره کهن قرار بگیرد.

سرمربی تیم هاکی زنان ایران در پایان گفت: ما بازیکنان شایسته‌ای ر اختیار داریم که مستعد هستند و اگر به آنها بهای لازم داده شود حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.