سامانه ارتباط مردمی با معاون رئیس جمهور در امور زنان افتتاح شد

به گزارش ایرنا معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه ای، از اختصاص یافتن شماره سامانه پیامکی ۱۰۱ برای ارتباط مردم با معاون رییس جمهوری خبر داد. معاونت امور زنان و خانواده در این اطلاعیه ضمن اشاره بر تاکید معاون رییس جمهوری در امور زنان وخانواده برای بهره برداری از نقطه نظرات، […]

سامانه ارتباط مردمی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری افتتاح شد

به گزارش ایرنا معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه ای، از اختصاص یافتن شماره سامانه پیامکی ۱۰۱ برای ارتباط مردم با معاون رییس جمهوری خبر داد.معاونت امور زنان و خانواده در این اطلاعیه ضمن اشاره بر تاکید معاون رییس جمهوری در امور زنان وخانواده برای بهره برداری از نقطه نظرات، دیدگاه ها، پیشنهادات و انتقادات مردمی مرتبط با حوزه زنان و خانواده، سر شماره پیامکی ۱۰۱ را برای دریافت پیام‌های مرتبط مردم اعلام کرده است.

این راه ارتباطی برای نخستین بار در اختیار عموم مردم قرار گرفته است و معاونت امور زنان از هر نوع پیشنهاد و نظری استقبال می‌کند. همچنان که دکتر انسیه خزعلی بار‌ها در دیدار با فعالان سیاسی و اجتماعی بر شنونده بودن آرای تمامی فعالان سیاسی و اجتماعی حوزه زنان برای برقراری عدالت فراگیر تاکید کرده است.

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی دهم شهریور ۱۴۰۰، طی حکمی دکتر انسیه خزعلی را به عنوان معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده برگزید تا با درایت و آشنایی که در این حوزه دارد، تریبون مطالبات بانوانی باشد که صدایشان به جایی نمی‌رسد.