رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی شهرستان ملکشاهی مطرح کرد؛ حجاب عاملی مهم در برابر تهاجم فرهنگی و استحکام خانواده

حجت الاسلام ملکی با بیان اینکه زن محور خانواده است، گفت: حجاب عامل مهمی در برابر تهاجم فرهنگی و استحکام خانواده می‌باشد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، حجت الاسلام ملکی رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی شهرستان ملکشاهی، گفت: زن در خانه محور خانواده است. او با اشاره به فرمایش قرآن (هن لباس لکم و […]

حجاب عاملی مهم در برابر تهاجم فرهنگی و استحکام خانواده

حجت الاسلام ملکی با بیان اینکه زن محور خانواده است، گفت: حجاب عامل مهمی در برابر تهاجم فرهنگی و استحکام خانواده می‌باشد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، حجت الاسلام ملکی رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی شهرستان ملکشاهی، گفت: زن در خانه محور خانواده است.

او با اشاره به فرمایش قرآن (هن لباس لکم و انتم لباس لهن) گفت: رعایت عفا ف و حجاب نه تنها برای خود زن ارزش آفرین است، بلکه سد محکمی در مقابل تهاجم فرهنگی خواهد بود.

او با بیان اینکه غربی‌ها با هزینه‌های بسیار زیاد تلاش می‌کنند حجاب را به عنوان یک محدودیت برای ورود زنان به جامعه جلوه دهند، اظهار کرد: اسلام تاکید در حجاب زنان جامعه دینی دارد چراکه حجاب برای ورود زنان به عرصه‌های مختلف محدودیت نیست بلکه یک نوع مصونیت است .

او ادامه داد: عفاف و حجاب نقش و اهمیت بسزایی در امنیت اخلاقی، سعادت و سلامت خانواده و حفظ آرامش بین زن و مرد دارد و عامل مصونیت و امنیت است.

او اظهار کرد: همان طور که امروز همه دشمنان به مقابله با فرهنگ ناب اسلامی و دامن زدن به اسلام هراسی می‌پردازند و از تمام ظرفیت‌های خود استفاده می‌کنند، ما هم باید در مقابل از تمام امکانات و ظرفیت‌ها در گسترش فرهنگ عفاف و حجاب استفاده کنیم.