رئیس بنیاد شهید درگذشت مادر شهیدان «براجعی» را تسلیت گفت

به گزارش یکشنبه شب ایرنا از بنیاد شهید و امور ایثارگران، متن پیام تسلیت سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی به شرح ذیل است: انا لله و انا الیه راجعون خانواده محترم شهیدان گرانقدر براجعی سلامٌ علیکم ایمان و ایثار مادران و همسران معظم شهدا که عزیزان خویش را در مسیر پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های والای […]

رئیس بنیاد شهید درگذشت مادر شهیدان «براجعی» را تسلیت گفت

به گزارش یکشنبه شب ایرنا از بنیاد شهید و امور ایثارگران، متن پیام تسلیت سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی به شرح ذیل است:

انا لله و انا الیه راجعون

خانواده محترم شهیدان گرانقدر براجعی

سلامٌ علیکم

ایمان و ایثار مادران و همسران معظم شهدا که عزیزان خویش را در مسیر پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های والای الهی، اسلامی و انقلابی هدیه کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان مؤمن و والا مقام نیست.

درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه خانم زهیه نژادبراجعی» مادر گرامی شهیدان معزز «صباح و رحیم براجعی» و همسر شهید معظم «خلف براجعی» از شهدای استان خوزستان را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنم.

بی‌شک ایمان و اراده راستین این شهدا ریشه در اعتقادات ناب و خالصی دارد که توسط خانواده گرانقدر نصیرن بالندگی یافته که در این میان نقش این بانوی ارجمند بی‌بدیل است. به یقین از دست دادن این سرمایه‌های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بسیار غم‌انگیز است.

از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام کرده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم. امید آن که به فضل الهی و در جوار فرزندان و همسر شهیدشان قرین رحمت ربوبی گردند.