درخشش زنان پاراتکواندو کار ایرانی در رقابت های پاراآسیایی

فدراسیون جهانی تکواندو در گزارشی به درخشش بانوان تکواندوکار ایران در رقابت های کسب سهمیه بازی های پاراآسیایی هانگژو در شارجه پرداخت. سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو در یک گزارش تفصیلی به بررسی عملکرد کشورهای آسیایی در رقابت‌های پاراآسیایی هانگژو به میزبانی شارجه امارات پرداخت. رقابت‌هایی که‌ ۵۳ تکواندوکار جواز حضور در این تورنمنت را […]

فدراسیون جهانی تکواندو در گزارشی به درخشش بانوان تکواندوکار ایران در رقابت های کسب سهمیه بازی های پاراآسیایی هانگژو در شارجه پرداخت.

سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو در یک گزارش تفصیلی به بررسی عملکرد کشورهای آسیایی در رقابت‌های پاراآسیایی هانگژو به میزبانی شارجه امارات پرداخت. رقابت‌هایی که‌ ۵۳ تکواندوکار جواز حضور در این تورنمنت را به دست آورند. 

سایت رسمی فدراسیون  جهانی تکواندو ضمن انتشار تصویری از مریم عبدالله پور پاراتکواندوکار کشورمان، قید کرد بانوان ایران و مردان ازبکستان هر کدام با کسب ۴ سهمیه در این رقابت‌ها عازم هانگژو شدند.

با اعلام این سایت، کشور ایران با ۱۱ ورزشکار منتخب جهت شرکت در بازیهای پاراآسیایی در صدر قرار گرفته و پس از ایران، ازبکستان (۱۰ سهمیه)، قزاقستان (۸ سهمیه)، چین (۶ سهمیه)، هند (۵ سهمیه)، ژاپن، مغولستان و تایلند ( هر کدام ۴ سهمیه)، کره (۳ سهمیه)، نپال (۲ سهمیه)، چین تایپه و فیلیپین هرکدام با یک سهمیه در جایگاه‌های بعدی ایستادند. 

سایت فدراسیون جهانی تکواندو همچنین عنوان کرد بانوان‌ ایران‌ در اولین تجربه حضور پاراتکواندو در بازیهای پاراآسیایی متوقف نمی شوند و برنامه خود را برای درخشش پیش خواهند برد.