حضور زنان گلستانی در ثبتنام  مسکن ملی

پناه یزدان، معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی گلستان با اشاره به طرح جهش تولید مسکن، گفت: از تعداد کل ثبت نام کنندگان ۵۶ هزار و ۳۰۰ نفر مرد و ۱۲ هزار و ۵۱۱ نفر زن هستند. به گزارش جهان بانو، اسدالله یزدان پناه اظهار کرد: تعداد ۸۸ هزار و ۶۲۱ متقاضی گلستانی در […]

پناه یزدان، معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی گلستان با اشاره به طرح جهش تولید مسکن، گفت: از تعداد کل ثبت نام کنندگان ۵۶ هزار و ۳۰۰ نفر مرد و ۱۲ هزار و ۵۱۱ نفر زن هستند.

به گزارش جهان بانو، اسدالله یزدان پناه اظهار کرد: تعداد ۸۸ هزار و ۶۲۱ متقاضی گلستانی در سامانه طرح حمایتی مسکن (اعم از نهضت ملی مسکن و طرح جهش تولید) ثبت نام کرده اند.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی گلستان با اشاره به طرح جهش تولید مسکن، افزود: با اعلام رسمی وزارت راه و شهرسازی، ۲۹ اسفند پایان مهلت نام نویسی در این طرح بود که با اتمام این فرصت و پس از گزارش گیری از سامانه ثمن، حدود ۶۹ هزار متقاضی مسکن در گلستان ثبت نام خود را با موفقیت انجام دادند.

وی عنوان کرد: از تعداد کل ثبت نام کنندگان ۵۶ هزار و ۳۰۰ نفر مرد و ۱۲ هزار و ۵۱۱ نفر زن هستند.

پناه یزدان توضیح داد: براساس آخرین آمار تاکنون از مجموع ثبت نام کنندگان، پنج هزار و ۲۶۲ متقاضی در وضعیت «در انتظار تکمیل استعلام»، ۲۴ هزار و ۷۶۴ متقاضی در وضعیت «در انتظار تأیید استعلام»، ۳۰ هزار و ۷۸۳ متقاضی در وضعیت «در انتظار بررسی»، دو هزار و ۲۳۱ متقاضی در وضعیت «تایید نهایی یا افتتاح حساب یا تخصیص پروژه» و پنج هزار و ۷۶۵ متقاضی در وضعیت «رد درخواست یا انصراف» هستند.

وی به تنوع در مراحل ثبت نام اشاره کرد و گفت: از ۸۸ هزار و ۶۲۱ نفر ثبت نامی تاکنون ۶۸ هزار و ۸۱۱ متقاضی در فاز شش (نهضت ملی)، چهار هزار و ۶۹۶ متقاضی در فاز پنج، سه هزار و ۷۹۶ متقاضی فاز فرهنگیان، ۱۹۳ متقاضی فاز طلاب، هزار و ۴۱۰ متقاضی فاز کمیته امداد امام خمینی(ره)، ۵۲۶ متقاضی فاز بهزیستی و تعداد هزار و ۲۵۳ متقاضی به عنوان عضو بنیاد ملی نخبگان در سامانه نام نویسی کرده اند.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی گلستان در خصوص نوع سرپرستی متقاضیان ثبت نام شده در سامانه ثمن هم بیان کرد: از مجموع ثبت نام کنندگان، ۵۱ هزار و ۳۲۰ متقاضی متاهل، چهار هزار و ۱۷۸ نفر زن مجرد بالای ۳۵ سال، ۳۳۸ نفر مرد بالای ۴۵ سال و هفت هزار و ۶۰۰ نفر مرد مجرد ۲۳ تا ۴۵ سال هستند.

وی در خصوص جزئیات آمار ثبت نام کنندگان طرح نهضت ملی مسکن به تفکیک شهرهای استان اعلام کرد: در شهر گرگان ۲۱ هزار و ۱۹۷، در شهر گنبدکاووس هشت هزار و ۹۷۹، در شهر مینودشت پنج هزار و ۵۵۸، در شهر آزادشهر چهار هزار و ۴۱ نفر و در شهر علی آبادکتول سه هزار و ۴۳۸ نفر تا پایان اسفند ۱۴۰۰ در سامانه نام نویسی کرده اند.