ثبت حداقل ۳۰ هزار مورد سوءرفتار پلیس فرانسه در رسیدگی به پرونده‌های تجاوز جنسی

به گزارش جهان بانو، زنان فرانسوی به نحوه رسیدگی پلیس فرانسه به پرونده‌های تجاوز، آزار و تعرض جنسی به صورت آنلاین در یک کمپین اعتراض کردند.  همچنین، آن‌ها از اعلام آمادگی خود برای ارائه تجربه‌های شان از چگونگی رسیدگی پلیس این کشور به شکایات آنان در زمینه تجاوز جنسی یا تعرض سخن گفتند. هشتگ «دوبار محکومیت» […]

ثبت 30 هزار سوءرفتار از پلیس فرانسه در رابطه با رسیدگی به پرونده های جنسی

به گزارش جهان بانو، زنان فرانسوی به نحوه رسیدگی پلیس فرانسه به پرونده‌های تجاوز، آزار و تعرض جنسی به صورت آنلاین در یک کمپین اعتراض کردند. 

همچنین، آن‌ها از اعلام آمادگی خود برای ارائه تجربه‌های شان از چگونگی رسیدگی پلیس این کشور به شکایات آنان در زمینه تجاوز جنسی یا تعرض سخن گفتند.

هشتگ «دوبار محکومیت» با همین هدف و به تازگی در شبکه های مجازی کشور فرانسه به راه افتاد و در شهر‌های سراسر فرانسه زنان تجربه‌های اینچنینی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند.

گروه حقوق زنان فرانسه که «NousToutes» نام دارد، از ثبت حداقل ۳۰ هزار مورد از سوءرفتار پلیس در رسانه‌های اجتماعی و یک وب سایت ویژه خبر داد.

 فعالان حقوق زنان در کشور فرانسه در ارتباط با این مسئله گفته اند: «دولت فرانسه باید برای مقابله با شدت جنایت‌های جنسی و ریشه کن کردن تبعیض جنسی علیه قربانیان تلاش کند.»

منبع: میزان