تامین جهیزیه ۱۵۰۰ نو عروس با کمک بانوان خیر تهرانی

بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها با مشارکت خیران تهرانی در هفته کرامت جهیزیه ۱۵۰ نوعروس مناطق محروم را تامین و به آنها هدیه کردند. «فاطمه چوپانی» مدیر قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در این‌باره گفت: « همزمان با ولادت امام رضا(ع)  به همت نیکوکاران استان تهران ۱۵۰۰ سری جهیزیه به ارزش […]

بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها با مشارکت خیران تهرانی در هفته کرامت جهیزیه ۱۵۰ نوعروس مناطق محروم را تامین و به آنها هدیه کردند.

«فاطمه چوپانی» مدیر قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در این‌باره گفت: « همزمان با ولادت امام رضا(ع)  به همت نیکوکاران استان تهران ۱۵۰۰ سری جهیزیه به ارزش تقریبی ۱۲ میلیارد تومان تهیه و برای  نوعروسان استان های کم برخوردار ارسال شد.»

او  افزود: « اقلام اهدایی به نوعروسان شامل اجاق گاز، بخاری، جاروبرقی، فرش، پتو، سرویس قابلمه و دیگر اقلام مورد نیاز زندگی است که در راستای حمایت از کالای ایرانی همه اجناس ایرانی هستند.»

به گفته چوپانی این وسایل در غالب کاروانی شامل ۱۲ دستگاه تریلی به مناطق محروم ارسال شده است.

اهداء ماهانه سبد کالا، کمک هزینه درمان، کمک هزینه تحصیل و تهیه ویلچر معلولان همچنین کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد از دیگر کمک های خیرخواهانه خیرین تهرانی به افراد نیازمند به شمار می رود.

آرامشم را از کار خیر دارم

 « نعیمه حاجی جرعه» از خیرانی است که ۱۳ کودک نیازمند را تحت حمایت خود دارد و در این طرح هم مشارکت داشته معتقد است همه باید تلاش کنند تا در حد توان خود دست هم‌نوعان نیازمند خود را بگیرند.

این بانوی خیر از تاثیر کار خیر در زندگی‌اش گفت: « ۶ فرزند دارم که خوشبختانه همه آنها نه تنها مشوق من در کارهای خیر هستند بلکه همیشه سعی می‌کنند در کارهای خیرخواهانه سهیم باشند. آرامشی که امروز در زندگی دارم و موفقیت فرزندانم در کسب و کار را نتیجه دعای خیر نیازمندان و تاثیر کار خیر می‌دانم.»