بوستان‌ها در خدمت بانوان مشهدی

شهردار مشهد گفت: بوستان‌های بزرگتر از ۵ هکتار برای ورزش و تفریح بانوان مشهدی تجهیز می‌شوند. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سیدعبدالله ارجائی، شهردار مشهد گفت: برنامه داریم در همه بوستان‌های بیش از ۵ هکتار، شرایط ورزش و نشاط و تفریح را آماده کنیم و به  صورت گسترده در اختیار دختران و بانوان شهر […]

بوستان‌ها در خدمت بانوان مشهدی

شهردار مشهد گفت: بوستان‌های بزرگتر از ۵ هکتار برای ورزش و تفریح بانوان مشهدی تجهیز می‌شوند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سیدعبدالله ارجائی، شهردار مشهد گفت: برنامه داریم در همه بوستان‌های بیش از ۵ هکتار، شرایط ورزش و نشاط و تفریح را آماده کنیم و به  صورت گسترده در اختیار دختران و بانوان شهر امام مهربانی‌ها قرار دهیم.

او با اشاره به کمبود فضا‌های مناسب برای ورزش و نشاط بانوان در شهر افزود: اختصاص و تجهیز این بوستان‌ها در چارچوب بودجه یک سال امکان پذیر نیست، بنابراین کار را امسال آغاز می‌کنیم و تا پایان دوره زیرساخت‌های لازم را برای ورزش و نشاط بانوان در بوستان‌های بیش از ۵ هکتار آماده خواهیم کرد.

شهردار مشهد ادامه داد: شاه بیت برنامه دوره ششم مدیریت شهری در جهان‌شهر مشهد ۲ محور «مشهد؛ جهان شهر مهربانی و رفتار عالمانه مبتنی بر رضای الهی» و «مشهد؛ تجلی‌گاه معنویت و اخلاق با الگوی سبک زندگی خادم، زائر، مجاور» است که در کنار این ۲ محور ۱۷ گزاره چشم اندازی در محور‌های مختلف برای پیگیری و اجرا در این دوره مدیریت شهری طراحی شده است.