برپایی میزهای «حس خوب» و هنرنمایی بانوان نینجاکار

مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه ثارالله استان کرمان گفت: از دختران شهر کرمان برای جشن بزرگ روز دختر در مجموعه ورزشی شهید سلیمی‌کیا دعوت می‌کنیم.

اکرم رنجبر صبح امروز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت در  ستاد برگزاری جشن سراسری روز دختر اظهار داشت: جشن روز دختر را در خور شان حضرت معصومه(س) با همکاری مجموعه‌های مردمی برگزار می‌کنیم.

 وی ادامه داد: از دختران شهر کرمان برای جشن بزرگ روز دختر در مجموعه ورزشی سلیمی‌کیا دعوت می‌کنیم و مسابقه کتاب‌خوانی با موضوع کتاب ترگل و اهدای ۵ سفر کربلا و ۵ سفر مشهد، حضور گروه نینجاکار بانوان و همخوانی سرود با موضوع حجاب از جمله برنامه‌های جشن دختر است.

رنجبر خاطرنشان کرد: ۶ میز حس خوب در مجموعه ورزشی سلیمی‌کیا برای مشاوره مذهبی و اهدای چادر برپا می‌شود و حرکات نمایشی گردان‌های بسیج و اهدای گل به دختران از دیگر برنامه‌ها به‌مناسبت روز دختر است.

برنامه‌های روز دختر “جوان‌پسند” باشد

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری کرمان در سخنانی خواستار اجرای کارهای خاص و ویژه به‌مناسبت روز دختر شد و اظهار داشت: برنامه‌های روز دختر با هدف ایجاد نشاط در جامعه، آشنایی با شخصیت و هویت، جایگاه دختر در اسلام، گرامیداشت حضرت معصومه(س)، تکریم خانواده و جوانی جمعیت برگزار می‌شود.

مریم‌السادات طباطبایی ادامه داد: با توجه اینکه تخریب جایگاه حجب و حیا و عفت دختران اتفاق می‌افتد، برنامه‌های عمیق و اثرگذار برگزار شود تا دختر ما بداند، سخاوت و حیا بهترین اخلاق است.

وی با اشاره به اینکه دشمن برای گرفتن حیا و عفت از دختران ما تلاش می‌کند، افزود: مُدهای موجود با جامعه و ارزش‌های اخلاقی و انسانی ما تطابق ندارد.

طباطبایی بر بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها برای تولید محتوای زیبا و جوان‌پسند تاکید کرد و افزود: تقاضا داریم خدمات شهری به مناسبت روز دختر برای دختران نیمه‌بها شود.

وی عنوان کرد: ایجاد فضای مناسب برای جشن و ایستگاه‌های نشا‌ط‌آفرین، برگزاری جشن‌های ویژه دختران، همخوانی سرود و پویش طراحی و مد لباس دخترانه مدنظر قرار گرفته شود.