برهانی ملی پوش والیبال بانوان: خانه پیشکش، ماشین هم نداریم. وزیر باید به فکر اسپانسر برای زنان باشد.

بازیکن تیم ملی والیبال زنان پیشنهاد می‌کند که وزیر ورزش بیش از همیشه به فکر جذب حمایتگران مالی در بخش ورزش بانوان باشد. گروه ورزش/شهرآرانیوز، انتخاب حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش با موجی از خواسته‌ها و ایده آل‌های فراوان همراه شده است. در این رهگذر بانوان و دختران ایرانی مطالبه گر شرایط حرفه ای‌تر […]

برهانی ملی پوش والیبال بانوان: خانه پیشکش، ماشین هم نداریم. وزیر باید به فکر اسپانسر برای زنان باشد.
بازیکن تیم ملی والیبال زنان پیشنهاد می‌کند که وزیر ورزش بیش از همیشه به فکر جذب حمایتگران مالی در بخش ورزش بانوان باشد.

گروه ورزش/شهرآرانیوز، انتخاب حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش با موجی از خواسته‌ها و ایده آل‌های فراوان همراه شده است. در این رهگذر بانوان و دختران ایرانی مطالبه گر شرایط حرفه ای‌تر در این عرصه هستند.
مائده برهانی حرفه ای‌ترین والیبالیست زن ایرانی که سابقه بازی در لیگ‌های بلغارستان و ترکیه را دارد، به عنوان یک ملی پوش والیبال می‌گوید: زندگی امثال ما با ورزش عجین شده است. دیروز از قول فرشته کریمی خواندم که بازیکنان فوتبال ما در دوران بازنشستگی حتی یک خانه مسکونی هم ندارند و من می‌گویم، خانه پیشکش، بسیاری از ملی پوشان ما یک خودرو هم ندارند در صورتی که دختران ایران ثابت کرده اند که در هر میدانی توانایی کسب افتخار را دارند.
برهانی پیشنهاد می‌کند که وزیر ورزش بیش از همیشه به فکر جذب حمایتگران مالی در بخش ورزش بانوان باشد. او می گوید:  من سال‌ها در ترکیه و کشور‌های دیگر بازی کرده ام. آنجا حرف اول را اسپانسر‌ها می‌زنند و تلویزیون برای پخش مسابقات، شرط مالی نمی‌گذارند. در صورتی که در کشور ما باید به شبکه‌های تلویزیونی پول پرداخت کنیم تا مسابقه‌ای را به صورت مستقیم پخش کنند.
پشت خط زن باتجربه تیم ملی والیبال درباره این ورزش می‌گوید: ما مربیان خوبی در داخل کشور داریم، اما اگر مربیان تراز اول را استخدام کنیم، بدون تردید گام‌های مهمی به جلو برداشته می‌شود.
او درباره کنسل شدن مسابقات قهرمانی بانوان آسیا نیز می‌گوید: ظاهرا این رقابت‌ها به سال آینده موکول شده است.