بانوان نقش مهمی در رشد و پیشرفت جامعه دارند

مدیرکل تعاون، کار و ر فاه اجتماعی خراسان جنوبی در نخستین کمیته امور زنان و خانواده دستگاه های تابعه به نقش بانوان در عرصه های مختلف جامعه اشاره کرد و گفت: بانوان می توانند با استفاده از توانمندی های خود نقش مهمی را در رشد و پیشرفت جامعه داشته باشند. به گزارش جهان بانو به […]

مدیرکل تعاون، کار و ر فاه اجتماعی خراسان جنوبی در نخستین کمیته امور زنان و خانواده دستگاه های تابعه به نقش بانوان در عرصه های مختلف جامعه اشاره کرد و گفت: بانوان می توانند با استفاده از توانمندی های خود نقش مهمی را در رشد و پیشرفت جامعه داشته باشند.

به گزارش جهان بانو به نقل از اداره کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، غلامرضا اشرفی بر مشارکت فعال بانوان در زمینه های اجتماعی تاکید کرد و گفت: بانوان در نظام جمهوری اسلامی ایران از جایگاه والایی برخوردار هستند و آنان می توانند ضمن حضور در کنار خانواده ، نقش های موثر و اساسی اجتماعی را بر عهده گیرند.

وی در این نشست به اجرای برنامه های فرهنگی ویژه بانوان اشاره کرد و گفت: باید از ظرفیت های موجود دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برای اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی جهت ایجاد روحیه نشاط و شادابی بانوان شاغل در این دستگاه‌ها استفاده کرد تا گوشه هایی از دغدغه های بانوان را برطرف کنیم.

اشرفی بر اجرای برنامه های مختلف ورزشی برای کارکنان تاکید کرد و افزود: خوشبختانه مجموعه های رفاهی، فرهنگی و ورزشی کارگران استان ظرفیتی است که می توان با برنامه ریزی از آن در جهت رفاه و شادابی بانوان شاغل در دستگاه های تابعه استفاده کرد.

 مدیرکل تعاون، کار و ر فاه اجتماعی خراسان جنوبی آموزش همکاران با موضوعات کاربردی را الزامی دانست و خاطرنشان کرد: برای اینکه دوره های آموزشی با استقبال خوبی از سوی همکاران همراه شود باید موضوعات روز جامعه و با حضور اساتید با تجربه آموزش داده شود؛ زمان دوره آموزشی باید به گونه ای باشد که به کار مراجعین لطمه نخورد و اصل وظیفه که همان خدمت است به موقع انجام شود.اشرفی خواستار احصاء چالش های پیش روی بانوان شاغل  برای انعکاس شد.