بازدید معاون زنان رئیس‌جمهور از بیمارستان مهدیه در نخستین روز کاری

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده صبح امروز در نخستین روز کاری خود از بیمارستان مهدیه تهران بازدید کرد. به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران پویا؛ دکتر انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده صبح امروز در بازدید از بیمارستان مهدیه تهران اظهار کرد: من در نخستین روز […]

بازدید معاون زنان رئیس‌جمهور از بیمارستان مهدیه در نخستین روز کاری

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده صبح امروز در نخستین روز کاری خود از بیمارستان مهدیه تهران بازدید کرد.
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران پویا؛ دکتر انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده صبح امروز در بازدید از بیمارستان مهدیه تهران اظهار کرد: من در نخستین روز کاری ترجیح دادم که با توجه به شرایط کشور و وضعیت کرونا از بیمارستانی ملاقات داشته باشم و تشکر و قدردانی خودم را از پرستارانی که حقیقتا با جان و مال و خانواده خود جهاد می‌کنند، داشته باشم.

خزعلی تاکید کرد: این که می‌گویم جان و مال و خانواده چون واقعا آن هزینه‌ای که پرستار دریافت می‌کند، هزینه زحمتی که می‌کشد، نیست؛ از طرفی جانش را به خطر می‌اندازد مثل جهادگری که شیمیایی می‌شود و تبعات آن را به خانواده می‌برد لذا وظیفه داشتیم که نخستین قدردانی را از این مرکز داشته باشیم.

وی افزود: ضمن اینکه یک مرکز علمی و نخبگانی است؛ در این مرکز، خدمت خانم دکترهای بزرگواری بودیم که از آشنایی با آن‌ها خیلی خوشحال شدم؛ از آشنایی با رئیس محترم بیمارستان که با حرکت جهادگونه خود الحمدلله خیلی خوب بیمارستان را اداره کرده‌اند و ان‌شاءالله در صدد توسعه آن هم هستند.

معاون زنان و خانواده رئیس جمهور خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم که قدر این زحمات و تلاش‌هایی که خانم‌های ما در کشور انجام می‌دهند را بدانند و ان‌شاءالله در گسترش و پشتیبانی این تلاش‌ها، دولت خدمتگزار بتواند گام‌هایی را بردارد.