او متجاوز است و باید تاوان بدهد/ آماده باش پلیس منچستر؛ تجمع فمنیست‌ها علیه رونالدو!

قرار است پیش از بازی امروز منچستریونایتد و نیوکاسل گروه های مدافع حقوق زنان بیرون اولدترافورد و در اعتراض به رونالدو تجمع کنند.   به گزارش “ورزش سه”، کریستیانو رونالدو در نقل و انتقالات تابستانی خواهان جدایی از یوونتوس شد و در حالی که گفته می‌شد او به منچسترسیتی نزدیک شده است، نهایتاً راهی تیم […]

او متجاوز است و باید تاوان بدهد آماده باش پلیس منچستر؛ تجمع فمنیست‌ها علیه رونالدو!

قرار است پیش از بازی امروز منچستریونایتد و نیوکاسل گروه های مدافع حقوق زنان بیرون اولدترافورد و در اعتراض به رونالدو تجمع کنند.

 

به گزارش “ورزش سه”، کریستیانو رونالدو در نقل و انتقالات تابستانی خواهان جدایی از یوونتوس شد و در حالی که گفته می‌شد او به منچسترسیتی نزدیک شده است، نهایتاً راهی تیم سابق خود یعنی منچستریونایتد شد و حالا به نظر می رسد که امروز برای اولین بار در فصل جدید با لباس شیاطین سرخ به میدان خواهد رفت.

 

رونالدو که در شش سال اول حضورش در این باشگاه ۱۱۸ گل در ۲۹۲ بازی به ثمر رسانده از روز سه شنبه با هم تیمی‌های جدیدش تمرین کرده تا پس از اتمام وقفه دیدارهای ملی در ترکیب این تیم به میدان برود.

اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد دیروز در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر نیوکاسل گفت:« کریستیانو پیش فصل خوبی را با یوونتوس پشت سر گذاشته و برای تیم ملی نیز بازی کرده است. او هفته خوبی را هم با ما در اینجا سپری کرد و بدون شک فردا در زمین حاضر خواهد شد.

طبق ادعای دیلی میل، گروه‌‌های فمنیستی(حامیان حقوق زنان) قصد دارند همزمان با اولین بازی منچستریونایتد پس از جذب دوباره کریستیانو رونالدو، اعتراض خود را به تبرئه شدن این فوق ستاره پرتغالی از اتهام تجاوز به یک شهروند آمریکایی نشان دهند. رونالدو چند سال پیش متهم شده بود که ژوئن ۲۰۰۹ به کاترین مایورگا یک مدل آمریکایی در هتلی در لاس وگاس تجاوز کرده است.

بیش از دو سال پیش بود که مشحص شد در سال ۲۰۱۰ و برای مسکوت ماندن ماجرا، کریستیانو مبلغی معادلا ۳۷۵ هزار یورو حق السکوت به کاترین مایورگا پرداخته شده تا او این ماجرا را در رسانه ها مطرح نکند. اما ادعای جدید مطرح شده این است که کاترین مایورگا از دوران کودکی از اختلالات یادگیری رنج می برده و به همین دلیل امضای این توافقنامه و پرداخت این مبلغ از نظر حقوقی قابل نقض است و می توان از آن به عنوان مدرکی علیه رونالدو بهره برد.

رونالدو نقره داغ می شود؛ غرامت هنگفت به اتهام تجاوز :: ورزش سه

مایورگا چندین سال بعد از آن ماجرا با مشورت با وکیل خود به این نتیجه رسید که حق‌السکوتی که از رونالدو گرفته نسبت به ضربه‌ای که به او وارد شده ناچیز بوده و به همین دلیل پرونده‌ای را علیه ستاره منچستریونایتد به جریان انداخت که البته تا به امروز به نتیجه نرسیده است و برخی منابع خبری از تبرئه شدن کاپیتان ۳۶ ساله تیم ملی پرتغال خبر دادند. با این حال تلاش‌های مایورگا برای به دردسر انداختن رونالدو با تقاضای غرامت ۵۶ میلیون یورویی (حقوق دو سال رونالدو) ادامه دارد و در این میان گروه‌های فمنیستی هم قصد دارند به او کمک کنند.

در حال حاضر مقامات پلیس منچستر در  مقابل اعتراضات احتمالی گروه های فمینیستی در حالت آماده باش هستند.