اولین بانوی لژیونر والیبال ایران در اسپانیا/ سرعتی‌زن شیرازی به باداژوز پیوست

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال بانوان ایران با قراردادی یک ساله به تیم باداژوز اسپانیا پیوست. در هفته‌های اخیر علی طبری پشت خط زن سابق تیم ملی والیبال جوانان و همچنین علی شهبازی با قراردادی رسمی به تیم باداژوز اسپانیا پیوستند تا پای لژیونر‌های والیبال ایران به سرزمین ماتادور‌ها نیز باز شود، اما گویا علاقه این […]

اولین بانوی لژیونر والیبال ایران در اسپانیا/ سرعتی‌زن شیرازی به باداژوز پیوست

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال بانوان ایران با قراردادی یک ساله به تیم باداژوز اسپانیا پیوست.

در هفته‌های اخیر علی طبری پشت خط زن سابق تیم ملی والیبال جوانان و همچنین علی شهبازی با قراردادی رسمی به تیم باداژوز اسپانیا پیوستند تا پای لژیونر‌های والیبال ایران به سرزمین ماتادور‌ها نیز باز شود، اما گویا علاقه این باشگاه اسپانیایی به بازیکنان ایرانی تمامی ندارد چرا که صفحه رسمی این باشگاه از پیوستن سرعتی‌زن تیم ملی والیبال بانوان به این تیم خبر داد.

مینا روستا، سرعتی‌زن شیرازی تیم ملی بانوان ایران که پیش از این سابقه بازی باری تیم ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران را در کارنامه دارد با قراردای یک ساله به تیم باداژوز پیوست تا برای نخستین بار یک بانوی ایرانی در لیگ اسپانیا توپ بزند.

سایت رسمی باشگاه باداژوز درباره حضور این بانوی ایرانی یادآور شده که مینا روستا سابقه ۱۱ سال حضور در رده‌های مختلف والیبال ایران را دارد و قرار است از ۶ سپتامبر تمریناتش را در اسپانیا آغاز کند.

تیم والیبال باداژوز اسپانیا در سوپرلیگا ۲ اسپانیا حضور دارد و به دنبال صعود به سوپر لیگ اسپانیا است.