انتصاب نخستین مدیر زن در مقام اجرایی بیمه استان‌ سیستان و بلوچستان

برای نخستین‌بار در بیمه ایران یکی از بانوان همکار به عنوان مقام اجرایی بیمه استان سیستان و بلوچستان منصوب شد. به گزارش جهان بانو، “مهدیه ساعدی” که پیش از این رئیس شعبه زاهدان بود، با حکم حسن شریفی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بیمه ایران به سمت سرپرست شرکت سهامی بیمه ایران استان سیستان و […]

برای نخستین‌بار در بیمه ایران یکی از بانوان همکار به عنوان مقام اجرایی بیمه استان سیستان و بلوچستان منصوب شد.

به گزارش جهان بانو، “مهدیه ساعدی” که پیش از این رئیس شعبه زاهدان بود، با حکم حسن شریفی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بیمه ایران به سمت سرپرست شرکت سهامی بیمه ایران استان سیستان و بلوچستان منصوب شد.
مدیرعامل بیمه ایران در مراسم معارفه خانم ساعدی با اشاره به تکریم مقام والای زن در نظام تصمیم گیری گفت: انتخاب خانم «ساعدی» نخستین قدم برای هموار نمودن مسیر صعود و ترقی سازمانی بانوان همکار است.

خانم ساعدی هم در این جلسه ضمن تشکر از اعتماد مدیریت ارشد شرکت، حفظ و ارتقای افتخارات بیمه ایران در استان را با همدلی همکاران وظیفه اصلی خود برشمرد و گفت: از همه همکاران تقاضا دارم با اتکا به انسجامی که وجود دارد تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف والای سازمانی مبذول دارند.
رئیس هیئت مدیره بیمه ایران در ادامه از خدمات آقای راستگو مدیر کل قبلی استان در ارائه گزارشی از عملکرد خود در زمان تصدی و ایجاد فضای همدلی میان همکاران تشکر کرد.
این مراسم با حضور عبدالصمد خدامی معاون حقوقی وهماهنگی اموراستان‌ها، شعب و نمایندگی ها، متقی پور سرپرست اداره کل پشتیبانی، مونسان سرپرست اداره کل دفتر هیات مدیره و در سالن اجتماعات ساختمان اداره کل بیمه ایران استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.