انتشار داستان‌های جدید خانم مارپل

ایبنا: چند نویسنده معاصر انگلیسی به‌صورت مشترک در کتابی، مجموعه داستان‌های خانم مارپل نوشت آگاتا کریستی را ادامه می‌دهند و قرار است این کتاب سال آینده وارد بازار کتاب شود. جین مارپل که با نام خانم مارپل نیز شناخته می‌شود، یکی از شخصیت‌های داستانی نویسنده جنایی‌نویس انگلیسی، آگاتا کریستی است. او زن مسن تنهایی است […]

انتشار داستان‌های جدید خانم مارپل

ایبنا: چند نویسنده معاصر انگلیسی به‌صورت مشترک در کتابی، مجموعه داستان‌های خانم مارپل نوشت آگاتا کریستی را ادامه می‌دهند و قرار است این کتاب سال آینده وارد بازار کتاب شود. جین مارپل که با نام خانم مارپل نیز شناخته می‌شود، یکی از شخصیت‌های داستانی نویسنده جنایی‌نویس انگلیسی، آگاتا کریستی است. او زن مسن تنهایی است که برای تفنن به حل مسائل جنایی می‌پردازد.

شخصیت خانم مارپل اولین‌بار در داستان کوتاه باشگاه سه‌شنبه‌شب که در سال ۱۹۲۶ نوشته شد، به خوانندگان معرفی شد.  حال سه نویسنده معاصر انگلیسی به نام‌های وال مک‌درمید، نائومی آلدرمن و دردا میشل در قالب مجموعه داستان‌های کوتاه ماجراهای او را دنبال خواهند کرد. در نوشتن این مجموعه ۱۲ نویسنده دیگر انگلیسی نیز شرکت دارند که همگی طرفدار داستان‌های خانم مارپل هستند.  این کتاب قرار است با مشارکت و اجازه بنیاد آگاتا کریستی در سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی در بازار کتاب انگلیس و در صورت استقبال در کشورهای دیگر نیز منتشر شود. نویسندگان می‌گویند قصد دارند با این کتاب شخصیت خانم مارپل را با نسل جوان بیشتر آشنا کنند.