افتخارآفرینی نماینده کشورمان در مسابقات تکواندو ریاض/کسب مدال طلا در مبارزه فینال

به گزارش جهان بانو زهرا شیدایی، نماینده کشورمان موفق به کسب مدال طلا شد و به این ترتیب تیم اعزامی ایران در مسابقات تکواندو آزاد زنان جهان با یک طلا و دو برنز به کار خود پایان داد. این مسابقات در کشور عربستان و در شهر ریاض در حال برگزاری است. در روز پایانی این […]

افتخارآفرینی نماینده کشورمان در مسابقات تکواندو ریاض/کسب مدال طلا در مبارزه فینال

به گزارش جهان بانو زهرا شیدایی، نماینده کشورمان موفق به کسب مدال طلا شد و به این ترتیب تیم اعزامی ایران در مسابقات تکواندو آزاد زنان جهان با یک طلا و دو برنز به کار خود پایان داد.

این مسابقات در کشور عربستان و در شهر ریاض در حال برگزاری است. در روز پایانی این رقابت ها شیدایی در مسابقه فینال به مصاف مارگاریتا بلیزنیاکووا، نماینده روسیه رفت و پس از تساوی ۱۱ بر ۱۱ در پایان راند سوم، با امتیاز طلایی موفق به شکست حریف خود شد و به نشان طلا دست پیدا کرد.

این نماینده کشورمان در وزن ۵۷- کیلوگرم روز گذشته با برتری بر النا میرونیوک و نیکیتا گلاسنویچ از کرواسی، النا کریویچنکو از روسیه و آلیاه پاول از انگلستان توانست مجوز ورود به مسابقه نهایی را به دست آورد.

به این ترتیب تیم ملی کشورمان با دو برنز کوثر اساسه و ملیکا میرحسینی و تک مدال طلای شیدایی در این رقابت ها به کار خود پایان داد. لازم به ذکر است که زینب اسماعیلی، نرگس میرنوراللهی، سعیده نصری، غزل سلطانی و ناهید کیانی از دور رقابت ها حذف شدند.

منبع: مهر