افتخارآفرینی زنان هاکی روی یخ ایران در مسابقات بین المللی امارات

به گزارش جهان بانو، تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران موفق به کسب مقام نایب قهرمانی در رقابت‌های بین المللی امارات شد. ملی پوشان اسکیت کشورمان امروز در دیدار نهایی به مصاف روسیه رفتند و نتیجه را سه بر یک واگذار کردند. همچنین، ملی پوش کشورمان فاطمه اسماعیلی تنها گل این بازی را برای […]

افتخارآفرینی بانوان هاکی روی یخ در مسابقات بین المللی امارات

به گزارش جهان بانو، تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران موفق به کسب مقام نایب قهرمانی در رقابت‌های بین المللی امارات شد. ملی پوشان اسکیت کشورمان امروز در دیدار نهایی به مصاف روسیه رفتند و نتیجه را سه بر یک واگذار کردند. همچنین، ملی پوش کشورمان فاطمه اسماعیلی تنها گل این بازی را برای تیم ملی ایران به ثبت رساند.

لازم به ذکر است که این اولین حضور تیم ملی هاکی روی یخ زنان ایران در دیدارهای بین المللی بود. در این رقابت ها ملی پوشان کشورمان در نخستین روز تیم روسیه و امارات را مغلوب خود کردند و در روز دوم نیز در دیدار با روسیه نتیجه را به حریف خود واگذار کردند، اما در برابر امارات به پیروزی دست یافتند و مجوز ورود به فینال برای تیم ملی کشورمان صادر شد.

تیم ملی مردان نیز در نخستین روز از مسابقات در برابر روسیه شکست خورد و مقابل تیم ستارگان متوقف شد. این تیم باید برای کسب رتبه پنجمی به مصاف تیم ملی امارات برود.

منبع: ایسنا